КЕБУ

Команда електронних бібліотек України

Bookmate — Котяра в мішку, синхронізація читання на різних пристроях...

5 місяців тому

Хоча bookmate.com сервіс старий (2007), і на перший погляд зручний - болючих два недоліки кидаються у вічі!

Перше моє знайомство з цим сервісом було ще у 2013 році. Корисна наче річ - apple, android, windows.

Та безкоштовно лише перший місяць! Неймовірно.

Тепер друга проблема. Більш важлива та актуальна - дії які здійснює сервіс чи додаток. Про що йде мова?

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ - усі огляди, рекомендації, та порівняння додатків та сервісів цього спрямування жодним чином НЕ ТОРКАЮТЬСЯ цієї теми. А в тих самих США чи Великобританії усі огляди базуються в першу чергу на дотриманні особистих прав. І відповідно усі ті "низько-сортні додатки та сервіси" там навіть близько не фігурують, так як є занадто багато питань щодо особистого права.

До речі, більшість безкоштовних 'читалок' та платних теж ведуть не просто анонімну статистику.

Сервіс, про який ми говоримо - не виняток, уважно прочитайте розділ “Legal”: ...Personal information on this Website is collected by Bookmate...Your information may be disclosed by order of official authorities...Utilization of your data helps us to give you good service... і так далі, до безкінечності

Щодо заявок про безпеку особисту і відстежування та анонімну статистику, наводжу одне із багатьох підтверджень, варіант огляду ще 2015 року, англійською:

Тому, вибір завжди за Вами і не дивуйтесь, коли хтось буде дуже добре знати що Ви читаєте))) тому що це не факт- а вже історія вашого життя.« Літературні премії… · Bookmate — Котяра в мішку, синхронізація читання на різних пристроях... · VІІІ Львівський… »

Прокоментуйте!


Стиль `onWall Kubuntu` від Lited
Get your own blog immediately for free with Lited!