КЕБУ

Команда електронних бібліотек України

Видання книг самотужки - що нового II ?

25 липня 2015 | 10:29 am

Продовжуючи тему "Видання за вимогою книги, безкоштовно для автора"

Що можна сказати про сучасний стан книговидання - а нічого нового чи цікавого.

Але давайте спробуємо намалювати грубу і дуже неакуратну картинку того що в Україні є зараз:

Питання нульове - сам твір!

Питання перше - фінанси: скільки коштуватиме та де взяти такі кошти

Питання друге - де видатись

Питання третє - чого ви бажаєте: заробити, прославитись, поділитись

Нульове питання мало бути у вас уже вирішене - тому відправляємось далі.

Фінанси- щоб визначити вартість усього проекту, навіть орієнтовну, потрібно визначитись чітко з відповідями на кілька запитань:

- розмір книги(формат)

- вид формування книги (поклейка, прошивка,...)

- формат обкладинки та її параметри (колір, твердість, тиснення...)

- додаткові послуги (верстання, художнє оформлення, редагування та коректура, масмедіа та соціальна реклама, отримання ББК,УДК,ISBN, штрихкод, презентації у книгарнях, збереження основоного тиражу, розповсюдження та продажа, ....)

Орієнтовна вартість за формат А5, 100 сторінок, 100 примірників: якщо усе доручити видавництву 15500грн, якщо усе крім друку робити самотужки, без художнього оформлення в творі - 3700грн ( джерела: http://vidatiknigu.com.ua/index/skilki_koshtue_vidati_knigu/0-50 , http://www.greenpes.com/index.php?page=how ).

Де можна взяти такі кошти, цікавим є варіант позики в банку- кредитування ( http://groshi-v-kredit.org.ua/hroshi-na-mriyu-de-znajty-koshty-na-vydavnytstvo-vlasnoji-knyhy.html ), це звісно "не фонтан" - але знаєте інші джерела -поділіться!

Видавництва: тут складніше. Можливо вартує звернути увагу на успішні в економічному плані видавництва (2014 рік http://www.chytomo.com/news/ukraiinska-kniga-2014-abo-xto-vsi-ci-vidavnictva ); важливим є мінімальний тираж, адже якщо йде мова про тисячу екземплярів ціни можуть вписуватись у вартість нового авто а то й більше; хорошою підказкою може бути доброчесність імені видавництва, тобто хороші відгуки тих хто там уже видавався! Знайти видавництва просто Українські видавництва (google.com.ua)

Чого бажаєте саме Ви? Ту визначаєтесь ви самі і оцінюєте усе що готові застосувати і використати для того, щоб досягти своєї бажаної мети!

Нетлінним на сучасному етапі можливо здійснити "друк електронного варіанту книги" у самвидавах (електронних, або інтернет). Це дешево, неймовірно дешево і майже не принесе прибутків, однак це той щабель, який дозволить розширити коло читачів, прихильників, критиків та противників. Останні дві категорії можуть бути особливо "неприємними"! (для прикладу гляньте тут: http://samete.blogspot.com/p/blog-page_31.html )

Як віднайти САМВИДАВ-и: шукайте "Опублікувати власний твір у самвидаві" (google.com.ua) або деінде де вам подобається!

Кілька лінків на цю тематику

http://textprom.com/vudatu-knigu.html

http://helpbizness.ru/cikavi-novini/skilki-koshtuye-vidati-vlasnu-knigu.html

http://virginity.media/how-to-publish-your-own-book/

http://knig.org.ua/yak-vydaty-svoyu-knyhu.html

Тут матеріал не лише для ознайомлення та роздумів, але й для дій!« Цікаве про книги та… · Видання книг самотужки - що нового II ? · 2016 з чого почались… »

Прокоментуйте!


Стиль `onWall Kubuntu` від Lited
Get your own blog immediately for free with Lited!