КЕБУ

Команда електронних бібліотек України

Цікаве про книги та читання

12 жовтня 2013 | 05:06 pm

-Жінки купують 68% всіх книг.

-Більшість читачів втрачають інтерес до книги на 18 сторінці.

-Найдовший марафон командного читання вголос протривав 224 години і був закінчений Мільтоном Неном, Сильвін Карбоні, Карлосом Антоном, Едіт Діаз, Йоланда Баптісту і Наталі Дантаз в торговому центрі «Mac» у Пайсанду, Уругвай, 13-22 вересня 2007 року.

-Книги в м'якій обкладинці видавництва «Penguin» були створені для того, щоб зробити книги такими ж доступними, як сигарети, а перші «Penguin» книжки в м'якій обкладинці поширювалися в церкві.

-Вважається, що малограмотність щорічно обходиться бізнесу і платникам податків в 20 мільярдів доларів у вигляді втраченої заробітньої плати, втраченого прибутку і зниженої продуктивності.

-У середньому, покупець книгарні проводить 8 секунд, дивлячись на передню обкладинку і 15 секунд, переглядаючи задню.

-Половину всіх продаваних сьогодні книг купують люди старше 45 років.

-Дослідження, проведені в США, показали, що діти, що навчилися читати до третього класу, мають менше шансів потрапити до в'язниці, почати приймати наркотики або закінчити школу.« Слово британським… · Цікаве про книги та читання · Видання книг… »

 1. Коментарі (3):


 2. avatar
  GlamaDiZa · 12 грудня 2013 | 06:17 am

  Цікаво, звідки такі факти? Хто в нашу епоху електронних текстів ще таке може зібрати?

  Я наприклад, будучи у Львові на книжковому фесті справді бачила багато жіноцтва на презинтаціях, але це ще нічого не доводить!

 3. avatar
  Admin · Сайт · 13 грудня 2013 | 07:43 pm
  GlamaDiZa написав(ла):
  Цікаво, звідки такі факти? Хто в нашу епоху електронних текстів ще таке може зібрати?Я наприклад, будучи у Львові на книжковому фесті справді бачила багато жіноцтва на презинтаціях, але це ще нічого не доводить!

  Інтернет - велика сила! Достовірність усього можна поставити під сумнів- вибір за вами.

 4. avatar
  Admin · Сайт · 25 липня 2015 | 06:26 am

  "-Вважається, що малограмотність щорічно обходиться бізнесу і платникам податків в 20 мільярдів доларів у вигляді втраченої заробітньої плати, втраченого прибутку і зниженої продуктивності."

  Цей факт має насторожувати усіх тих, хто читає - адже в цьому аспекті книга чітко розглядається, як інструмент на кшталт масмедіа (лише для людей із особливими уподобаннями) щоб досягати програмованої мети дій у певних ситуаціях.

  Над цим варто подумати!

Прокоментуйте!


Стиль `onWall Kubuntu` від Lited
Get your own blog immediately for free with Lited!