КЕБУ

Команда електронних бібліотек України

Чергове: безкультурщина на ринку доменних імен в УА

10 вересня 2013 | 11:15 am

Був такий собі гарний реєстратор DNS com ua. Був довго, працював непогано, коректно, виважено по відношенню до цін...

І тут раптом бац, інтерфейс змінився, власник змінився і почалось. Без попередження, так як і INAME com ua, почали зростати ціни на послуги.

Наприклад коштувало 50, а коштує зараз 80; було 70 стало 90.

Яка логіка - як домен .ORG.UA коштує стільки ж, скільки .ORG

1 - Дивимось юридичні документи - жодного слова про цінову політику та зміну ціни. Таким чином новий власник веде себе просто як "гегемон" доменеймерів на ринку, але "ГЕГМОН" забуває, що такі цінові трюки можуть породити зворотню хвилю недовіри, і на міжнародному рівні. А крім того, набагато логічніше буде купувати домени в закордонних реєстраторів, які мають на порядок вищий рівень сервісу та гарантій (в тому числі цінових змін) при тих самих, а то й подекуди нижчих, фінансових затратах.

Ця стратегія "неоправданих цін" вже показала себе на ЄВРО2012, але схоже на те, що навчання управперсоналу не пішло..., зовсім не навчило. І в такому випадку приходить лише одне висловлювання: "маємо те що маємо",- а коли буде "те що необхідно"?« І знову казки · Чергове: безкультурщина на ринку доменних імен в УА · Слово британським… »

 1. Коментарі (2):


 2. avatar
  Admin · Сайт · 10 вересня 2013 | 06:02 pm

  Хоч усе вище сказане залишається незмінним - вимушений визнати DNS com ua виконали трансфер (віддачі) домена Гідно. За що їм і подяка )

 3. avatar
  Admin · Сайт · 12 січня 2017 | 03:55 pm

  2016-2017 рік

  Пройшло трошки років - і дієва передача домену при черговій зміні року "загубилась", і то так дивно, щез з "мого" доступу- А на Запит "ДЕ?" Мені зі Знаком оклику великими буквами накатали, багато чого в тому числі і

  ....ЯКИЙ ДОМЕН?....

  А ще через місяць-другий, він дивно і тихенько появився в "моєму" доступі, але уже не було змісту його продовжувати - одним словом як не крути НАШІ ДОМЕНЕЙМЕРИ непорядні і безвідповідальні! Більше того, домен до цього часу в "холдері" і на запит навіть з USA видає кешовану сторінку сайту який уже давно BIBLOS.in а не орг.уа

  ПОРАДА: Користуватись послугами відомих закордонних реєстратор доменів, якщо плануєте щоб домен "жив" довго для Вас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Прокоментуйте!


Стиль `onWall Kubuntu` від Lited
Get your own blog immediately for free with Lited!