КЕБУ

Команда електронних бібліотек України

Класний ПІАР-чик - Львівська міськрада поставила різдвяну ялинку із книжок

27 грудня 2012 | 09:52 pm

"«Ростили її цілим управлінням разом із Форумом видавців. Корінням ялинка сягає художніх альбомів, а її вершечком є збірка поезій Богдана-Ігоря Антонича із веселими закладками, які так пасують до поета: олень і деревце», – повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Нехай наші зелені ялинки залишаються в наших лісах, а ми будемо тішитися ялинками з книжок. Книжки також колись були деревами, але у вигляді сторінок вони послужать людям набагато довше, ніж зрубані заради кількох днів», – розповідає Ірина Магдиш.

Книжкова ялинка не випадкова, йдеться у повідомленні прес-служби Львівської міської ради. Адже саме 2013 року Львів стартуватиме у програмі ЮНЕСКО на здобуття титулу Міста літератури. Це повинно стати величезним стимулом, який активізує усе літературне і книжкове життя Львова: від бібліотек і промоції читання до великих літературних фестивалів і перекладацьких форумів.

Уже у лютому Форум видавців спільно з управлінням культури запросять усіх зацікавлених на інавгураційну конференцію, на якій буде визначено головні завдання і робочі групи, які і приведуть Львів до можливої перемоги в конкурсі на звання Міста літератури."

Сумно, що така велика державна структура так "скромно" збудувала ялиноньку, хоч важливо відмітити поступ!« Підлітки втрачають… · Класний ПІАР-чик - Львівська міськрада поставила різдвяну ялинку із книжок · Два нуль один три -… »

Прокоментуйте!


Стиль `onWall Kubuntu` від Lited
Get your own blog immediately for free with Lited!