КЕБУ

Команда електронних бібліотек України

Ще одна електронна бібліотека в Україні!?

19 березня 2011 | 01:28 pm

17.03.2011

Президент виступає з ініціативою створення повномасштабної електронної бібліотеки

Президент України Віктор Янукович виступає з ініціативою створення повномасштабної електронної бібліотеки, що міститиме найрізноманітнішу інформацію про Україну, її історію, культуру, географію та сьогодення.

«Давайте започаткуємо рух зі створення культурної матриці, що дасть можливість побачити і пізнати справжню Україну – вимріяну та створену не лише нами, а багатьма поколіннями наших попередників. Я кажу про створення в Україні повномасштабної електронної бібліотеки.

Вже сьогодні я хотів би дати доручення в якомога стисліший термін внести пропозиції щодо розвитку такого руху та створення інфраструктури, яка забезпечила б розвиток електронної бібліотеки», – сказав Глава держави сьогодні під час засідання Громадської гуманітарної ради.

Віктор Янукович наголосив, що вже сьогодні на різних електронних ресурсах існує чимало найрізноманітнішої інформації про Україну, її історію, культуру, географію та сьогодення. Проте проблема в тому, що ця інформація розпорошена, несистемна й дуже часто її надзвичайно важко знайти.

...

http://www.president.gov.ua/news/19564.html« Цікаве у самвидаві · Ще одна електронна бібліотека в Україні!? · Що ми можем як вони… »

  1. Коментарі (1):


  2. avatar
    Admin · Сайт · 12 січня 2017 | 04:07 pm

    2017

    Сторінки з даним наказом президента незанйдено - хохо, ми відчуваємо що "все нове це добре забуте старе"....

Прокоментуйте!


Стиль `onWall Kubuntu` від Lited
Get your own blog immediately for free with Lited!