КЕБУ

Команда електронних бібліотек України

Цікаве про книги та читання

-Жінки купують 68% всіх книг.

-Більшість читачів втрачають інтерес до книги на 18 сторінці.

-Найдовший марафон командного читання вголос протривав 224 години і був закінчений Мільтоном Неном, Сильвін Карбоні, Карлосом Антоном, Едіт Діаз, Йоланда Баптісту і Наталі Дантаз в торговому центрі «Mac» у Пайсанду, Уругвай, 13-22 вересня 2007 року.

-Книги в м'якій обкладинці видавництва «Penguin» були створені для того, щоб зробити книги такими ж доступними, як сигарети, а перші «Penguin» книжки в м'якій обкладинці поширювалися в церкві.

-Вважається, що малограмотність щорічно обходиться бізнесу і платникам податків в 20 мільярдів доларів у вигляді втраченої заробітньої плати, втраченого прибутку і зниженої продуктивності.

-У середньому, покупець книгарні проводить 8 секунд, дивлячись на передню обкладинку і 15 секунд, переглядаючи задню.

-Половину всіх продаваних сьогодні книг купують люди старше 45 років.

-Дослідження, проведені в США, показали, що діти, що навчилися читати до третього класу, мають менше шансів потрапити до в'язниці, почати приймати наркотики або закінчити школу.

· Retweet Retweet! · Share Share · Коментарі (3) ·

Слово британським економістів

"Прийнято" вважати, що піратство завдає шкоди і збитків правовласникам, однак британські вчені-економісти вважають інакше. З останньої доповіді вчених Лондонської школи економіки виходить, що поширення піратського матеріалу не тільки не завдає шкоди, але навіть допомагає в розвитку і збільшенні прибутку. За за останні 15 років творча індустрія переживає застій і навіть стагнацію, однак, падіння прибутку за весь цей час зафіксовано не було! З висновку вчених випливає, що за допомогою піратів музичної та кіноіндустрії з'являється альтернативна реклама і в цілому галузі стають тільки популярнішим.

Джерело http://relax.ru/post/92217/ocherednaya-sensaciya-ot-britanskih-uchenyh.html?feed=popular

· Retweet Retweet! · Share Share · Коментарі (2) ·

Чергове: безкультурщина на ринку доменних імен в УА

Був такий собі гарний реєстратор DNS com ua. Був довго, працював непогано, коректно, виважено по відношенню до цін...

І тут раптом бац, інтерфейс змінився, власник змінився і почалось. Без попередження, так як і INAME com ua, почали зростати ціни на послуги.

Наприклад коштувало 50, а коштує зараз 80; було 70 стало 90.

Яка логіка - як домен .ORG.UA коштує стільки ж, скільки .ORG

1 - Дивимось юридичні документи - жодного слова про цінову політику та зміну ціни. Таким чином новий власник веде себе просто як "гегемон" доменеймерів на ринку, але "ГЕГМОН" забуває, що такі цінові трюки можуть породити зворотню хвилю недовіри, і на міжнародному рівні. А крім того, набагато логічніше буде купувати домени в закордонних реєстраторів, які мають на порядок вищий рівень сервісу та гарантій (в тому числі цінових змін) при тих самих, а то й подекуди нижчих, фінансових затратах.

Ця стратегія "неоправданих цін" вже показала себе на ЄВРО2012, але схоже на те, що навчання управперсоналу не пішло..., зовсім не навчило. І в такому випадку приходить лише одне висловлювання: "маємо те що маємо",- а коли буде "те що необхідно"?

· Retweet Retweet! · Share Share · Коментарі (2) ·

І знову казки

Проліталось блогами дизайну, і ба-БАХ - пост про Ексклюзивну казку.

Цікаво ж, як це дизайн до казки - читаю (http://talya-club.blogspot.com/2013/03/blog-post_26.html)

Описаний процес психологічного розпізнавання і створення діючих образів - в чому ексклюзив і яке відношення має цей пост до дизайну?

Мабуть авторка була в творчому пориві, і дизайн став підрозділом літературно-психологічної творчості...невідомо

Але ще одна точку зору казковості можна прийняти.

Отож, вартує бачити межі і навіть покидаючи їх мати на те підстави )))

· Retweet Retweet! · Share Share · Коментарі (0) ·

Хороші новини - проекти КЕБУ повертаються

Доброго усім дня!

Трішки давніше, років 5 тому було два діючих проекти, так би мовити дітлахи КЕБУ:

Реаніматор

та

Мурахоїд.

Реаніматор - для відновлення текстів з втрачених або "мертвих" бібліотек, а Мурахоїд - пошук електронних книг для користувачів за запитом, створення бази лінків. Спочатку великий азарт і натхнення, дозволили проектам почати працювати, та з часом, крок за кроком, усе почало працювати "не так".

Певні обставини призвели до того, що ці проекти поступово загасли, і повністю випали з поля зору. Ось сьогодні блукаючи нетрями виявилось - Раніматор живий. Це хороша і практично життева новина!

З поверненням - Реаніматор reanimator.uaweb.org, textreanimator.org.ua

Реаніматор

· Retweet Retweet! · Share Share · Коментарі (0) ·
« МинулеМайбутнє »
Стиль `onWall Kubuntu` від Lited
Get your own blog immediately for free with Lited!