КЕБУ

Команда електронних бібліотек України

Чи є у КЕБУ справжні друзі?

Завжди є бажання розповісти про щось добре! Таке, яке робиться для людей. Сьогодні дійшли руки і до цієї справи. Почнемо.

Ось, давній наш друг:

поціновувач української літератури і книги

http://community.livejournal.com/biblioteka_ua/

Постійно поновлюється там "щоденник" лінками, описами подій, усім що стосується української книжки. Люблю сюди заглянути

http://community.livejournal.com/biblioteka_ua/profile

З повагою

упорядник KEBU.org.ua

· Retweet Retweet! · Share Share · Коментарі (0) ·

Новий рік - ще чи вже?!

Свята усі майже пройшли.

Залишилось зустріти офіційний Рік Тигра, і тоді побачимо що буде. Сподіваюсь Тигр зачистить, всю "тухлятину" віддавши стервятникам,- не буде смороду, такого тотального безпорядку і не поваги, безвідповідальності.

-В нас у К Е Б У маленька прикрість - МУРАХОЇД прикрили, тепер пробую переселитись на нове місце, все той же The HostVille не покидає допомогати!

-Один із учасників КЕБУ знову в ОФФлайні, до того ж і домен навіть перестав "реагувати". :(

-Нічого так і не вдалось вдіяти з ідеєю допомогти дітям-сиротам, все застрягло на етапі пошуку контактів із сиротинцями :(

Бичок у всю ще старається натоптати, покидаючи свій рік із голосним хлопанням дверей. 4-02-2010 нарешті настане астрологічно рік Тигра, надіємось це поверне у добре і світле русло К Е Б У і всі зусилля які так чи інакше були прикладені.

P.S. Ну що ж, як кажуть Довіряй але перевіряй! Насправді, астрологічний рік Тигра почненться 14-02-2010. Халепа ось така трапилась, так що чекаємо Підморгує))

З повагою

упорядник KEBU.org.ua

· Retweet Retweet! · Share Share · Коментарі (0) ·

Чекаємо Нового 2010 року

Була така собі розмова у мене з людиною, котра запитала мене, а що цього року ви зробили у КЕБУ (не рахуючи тебе)?

Я не мав що відповісти, тому що запитання було дуже справедливим. Як ви думаєте а що б ми мали зробити за рік як КЕБУ?

· Retweet Retweet! · Share Share · Коментарі (0) ·

Миколай (2009)

Вітаю з гарним сятом - Святого Миколая!

Гарний день, час робити подарунки. Святий Миколай помагав діткам, маю надію і ви не забули допомогти йому допомогтиПідморгує

Хочемо а чи ні, кільтура, мистецтво, література, традиції і свята - все повязане у причинно наслідковій формі. Є гарні задуми, є плани, є бажання. Отже, давайте підтримувати свята -справами, вчинками, простими акціями. КЕБУ пропонує підтримати дітей-сиріт . Як підтримати, напишу з понеділка (21.12.09). Грошей не потрібно точно. Ну що скажете?

Бажаю щоб ваші мрії здійснювались в міру вашої готовності до їх здйснення!

З повагою

Упорядник КЕБУ (KEBU.org.ua)

· Retweet Retweet! · Share Share · Коментарі (0) ·

Проти існування 'Червоного списку' приблизно 25% опитаних - запитання: 'ЧОМУ?'... прийшов час це вияснити!

Проти існування 'Червоного списку' приблизно 25% опитаних(2005-2007) - запитання: 'ЧОМУ?'...

Нарешті дійшли руки і прийшов час це вияснити!

Це питання цікавило досить давно(ще з 2007 року), але як завжди чогось не "вистарчало, як не хліба то масла".

Полеміку з цього приводу мав не одноразово. Наприклад, дехто вважає це безглуздям на повному серйозі. Деякі автори вважають це "ущемленням" їх прав. Цікаво те, що байдужих ще не доводилось зустрічати!

Суть закладена у 'Червоний список' проста, якщо є місця де розповсюджують і вихваляють твори авторів, тоді має бути місце де розповсюджують інформацію про тих авторів які не хочуть розповсюджувати свої твори. Логіка проста, ніяких емоцій чи образ. Але ж ні, все ж таки чомусь 25% опитаних за три роки були категорично проти. Якщо б були проти усі автори, відсоток мав бути більший. Отже є потреба розібратись - "за що ми боримось, і чи нам потрібна взагалі боротьба?!" Підморгує

Маю надію що вдасться відновити у наступному році (2010) опитування, зокрема і з даної проблеми у першу чергу. Але це поки що плани.

Якщо стосуватись авторського права, звісно впершу чергу потрібно враховувати думку і побажання автора. К Е Б У старається як омога більше над цим працювати. Але, якщо автор "там дозволив- а тут ні", це його право, але там автора "похвалили- а тут ні", це право власника (зокрема говоримо за сайти)! Якщо демократія то у повному сенсі цього слова. Якщо авторський плюралізм (плюй на реалізм), тоді нам до цивілізації далеко.

Видається прагматично практично цивілізовано!

· Retweet Retweet! · Share Share · Коментарі (3) ·
« МинулеМайбутнє »
Стиль `onWall Kubuntu` від Lited
Get your own blog immediately for free with Lited!